Инкарнирајте ја вредноста со пакувањето
Работилница за прочистување
банер

Производи

 • Чаша за сладолед

  Чаша за сладолед

 • Чаша за јогурт

  Чаша за јогурт

 • Чаша за пиење

  Чаша за пиење

 • Чаша за пакување храна

  Чаша за пакување храна

 • Капак

  Капак

 • Кутија

  Кутија

 • Додаток

  Додаток

 • Други

  Други

 • Чаша за сладолед

  Чаша за сладолед

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Чаша за јогурт

  Чаша за јогурт

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Чаша за пиење

  Чаша за пиење

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Чаша за пакување храна

  Чаша за пакување храна

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Капак

  Капак

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Кутија

  Кутија

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Додаток

  Додаток

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

 • Други

  Други

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

ПАРТНЕР

Дали барате снабдувач на пакување од прва класа?Не барајте понатаму!Нашата фабрика за светски партнери и различни претпријатија да обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршена услуга!

Биди наш агент!Бидете наш партнер! Види повеќе →

Биди наш агент!Бидете наш партнер!

ВЕРУВАМЕ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ВИ ОБЕЗБЕДИМЕ ЗАДОВОЛИТЕЛНО НАБАВУВАЊЕ!

За нас

ГУАНГДОНГ КИКСИНГ ПАКУВАЊЕ ИНДУСТРИСКА СД., ООД.

Основана во 2005 година, е професионална компанија со висока технологија за производство на сите видови хартиени и пластични контејнери за пакување, кои се соодветни за пакување од различни домени, како што се јогурт, сладолед, топол пијалок, ладен пијалок, грицки, итн. годишниот обем на производство е до 1,5 милијарди чаши.Со добра репутација во Кина, Guangdong Qixing Packing извезува производи во многу различни земји и региони во Европа, како и во САД.Qixing Packing, исто така, го поминува сертификатот BRC, британската кралска сертификација на системот ISO 9001 и сертификацијата QS.

 

 

 

Види повеќе →
 • Години на основање

 • Машина за производство

 • Фабрики

 • Земји извознички

 • видео репродукција

  Бесконечно приспособливо

  Guangdong Qixing Packing Industrial Co., Ltd. е високо-технолошка компанија специјализирана за производство на разни хартиени и пластични контејнери за пакување.Нашите производи се погодни за пакување на јогурт, сладолед, топли и ладни пијалоци, грицки и други индустрии.

  Види повеќе →