Mishëroni vlerën me paketimin
PUNËTORI PASTRIMI
banderolë

Produktet

 • Kupa e akullores

  Kupa e akullores

 • Kupa me kos

  Kupa me kos

 • Kupa e pijes

  Kupa e pijes

 • Kupa e paketimit të ushqimit

  Kupa e paketimit të ushqimit

 • Kapak

  Kapak

 • Kuti

  Kuti

 • Aksesor

  Aksesor

 • Të tjerët

  Të tjerët

 • Kupa e akullores

  Kupa e akullores

  SHIKO MË SHUMË

 • Kupa me kos

  Kupa me kos

  SHIKO MË SHUMË

 • Kupa e pijes

  Kupa e pijes

  SHIKO MË SHUMË

 • Kupa e paketimit të ushqimit

  Kupa e paketimit të ushqimit

  SHIKO MË SHUMË

 • Kapak

  Kapak

  SHIKO MË SHUMË

 • Kuti

  Kuti

  SHIKO MË SHUMË

 • Aksesor

  Aksesor

  SHIKO MË SHUMË

 • Të tjerët

  Të tjerët

  SHIKO MË SHUMË

PARTNER

Po kërkoni një furnizues paketimi të klasit të parë?Mos kërkoni më tej!Fabrika jonë për partnerët në botë dhe ndërmarrjet e ndryshme për të ofruar produktet më cilësore dhe shërbimin më të përsosur!

Bëhu agjenti ynë!Bëhu partneri ynë! Shiko më shumë →

Bëhu agjenti ynë!Bëhu partneri ynë!

NE BESOJMË SE MUND TË JU SUFROJMË FURNIZIM TË KËNAQSHËM!

Rreth Nesh

GUANGDONG QIXING PAKETIMI INDUSTRIAL CO, LTD.

E themeluar në vitin 2005, është një kompani profesionale e teknologjisë së lartë e prodhimit të të gjitha llojeve të kontejnerëve të ambalazhit prej letre dhe plastike, e cila është e përshtatshme për ambalazhe të fushave të ndryshme, si kos, akullore, pije të nxehtë, pije të ftohta, ushqime të lehta, etj. Vëllimi vjetor i prodhimit është deri në 1.5 miliardë gota.Me një reputacion të mirë në Kinë, Guangdong Qixing Packing eksporton produkte në shumë vende dhe rajone të ndryshme në Evropë, si dhe në Shtetet e Bashkuara.Qixing Packing gjithashtu kalon certifikimin BRC, certifikimin e sistemit britanik Royal ISO 9001 dhe certifikimin QS.

 

 

 

Shiko më shumë →
 • Vitet e themelimit

 • Makine e prodhimit

 • Fabrikat

 • Vendet Eksportuese

 • video-luan

  I personalizueshëm pafundësisht

  Guangdong Qixing Packing Industrial Co., Ltd. është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e kontejnerëve të ndryshëm të ambalazheve prej letre dhe plastike.Produktet tona janë të përshtatshme për paketimin e kosit, akullores, pijeve të nxehta dhe të ftohta, ushqimeve dhe industrive të tjera.

  Shiko më shumë →